Vnitřní úpravy

Vnitřní úpravy

Provádíme rekonstrukce a úpravy interiérů v rodinných domech, v bytech i v komerčních či průmyslových objektech. Vnitřní úpravy mohou být jen kosmetické, ale také zásadní. Záleží na vašich požadavcích. Ať už potřebujete rekonstruovat celou koupelnu, vytvořit půdní vestavbu nebo kompletně předělat celý interiér bytu, jsme vám k dispozici. Kromě vnitřních úprav provádíme také stavby rodinných domů na klíč, pokládku střech či opravy panelových domů. Sídlo firmy je v Rýmařově, zakázky však realizujeme v širokém okolí.

Provádíme:
  • Rekonstrukce bytů. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů i jednoduché menší úpravy interiérů, montáže oken, interiérových dveří, sádrokartonové příčky, podhledy aj.
  • Realizace nových interiérů. Vytvoříme kompletní vnitřní interiér, nové omítky, podlahy, montáž nábytku, osvětlení, instalaci elektrospotřebičů apod.
  • Rekonstrukce koupelen a WC. Rekonstrukce starých bytových jader, rekonstrukce koupelen, nové obložení, montáž vany, umyvadla, sprchového koutu apod.
  • Půdní vestavby. Stylové a praktické půdní vestavby rozšíří váš obytný prostor. Získáte obytné podkroví, které bude mít nezaměnitelnou atmosféru. Poradíme jak a půdní vestavby zrealizujeme.
  • Práce se sádrokartonem. Montáž sádrokartonových konstrukcí a systémů, vytvoření podhledů, předělů, obkladů či protipožárních sádrokartonových příček.